INFO

Film POZASTAVEN

29. června 2011 v 18:09 | Admin
Milí přátelé!!!
S velkou lítostí Vám musíme oznámit dočasné pozastavení filmu. Moc se Všem omlouváme a doufáme, že se vše brzy urovná a my budeme moci pokračovat. Vyskytli se nám bohužel potíže, ale snažíme se je vyřešit.

Děkujeme za pochopení DREAMERS

Konkurz-3.4.2010-Praha

20. prosince 2010 v 11:17 | Renča R.
Ahoj Všichni!
  Chtěla by jsem se s Vámi podělit o své zážitky z konkurzu. Jak to vlastně vypadalo a probíhalo z mého pohledu.

  Jelikož bydlím dále od Prahy vstávala jsem brzy, aby jsem se včas dostala na místo určení konkurzu. Po takřka hodinové cestě jsem se se svou nejlepší kamarádkou dostala na místo. Tyčila se přede mnou veliká budova a my měli ještě čas. Vydali jsme se tedy nakoupit nějaké to jídlo a pak hurá do toho. Já, jako trémistka jsem si stále cestou četla texty, co jsem dostala a vybrala si.

  Po vchodu do místnosti jsem spatřila stůl a za ním byli 3 ženy. Nejdříve jsem si říkala, jestli jsem opradu správně, protože vyzařovali šťastnou a pohodovou atmosféru. Tréma ze mě alespoň trošičku odpadla. Sedla jsem si naproti nim a poslouchala je. Neubránila jsem se úsměvu když se začali dohadovat kdo bude mít hlavní slovo. Samozřejmě se hlavního slova ujala sama autorka příběhu Míša K. Po úvodních slovech začalo zapisování mé osoby, po vyřčení slov: ,,Hraji na klavír.'' Se na mne Míša K. div nevrhla :D. Chtěla zahrát na piáno. Já, zaskočena jsem něco vyblekotala, ale naštěstí mně z toho dostala Sandra, která nejdříve chtěla slyšet naučené texty. Po dořeknutí textů, jsem opravdu zasedla za piáno a záhrala kousek od Beethovena - Pro Elišku. Cítila jsem pohled jak na mě Míša K. kouká. Po dohrání byla celá šťastná. A já také, protože jsem to všechno měla za sebou. Všechno trvalo asi 15 minut, ale mě to celé přidalo jako hodina.

Míša

ZMĚNA

24. října 2010 v 20:51 | Kiki B.
Ahoj všichni!
Chtěli bychom vám oznámit "menší" změny. Sandra Čiháková (režie) a Michaela Masopustová (fotografka) již nebudou součástí natáčení Tří Trůnů (TT). Kdo bude nyní Tři trůny režírovat a kdo bude nový fotograf či fotografka? Na to si počkejte, zatím je to přísně tajné!!!

Povídky

12. října 2010 v 19:57 | RencaR.
Ahojky Všichni!
Jak jste si určitě všichni všimli, přibyla tu 1. kapitola TT (Tři Trůny). A takhle to půjde i dál. Jestli nám to vyjde každý den přidáme jednu kapitolu, aby jste věděli o co se vlastně jedná. Povídky jsou i uvěřejněny na našich oblíbených stránkám www.stmivani.eu
                                                                           

                                          Přejeme příjemné čtení :)   

LETNÍ FOCENÍ

30. července 2010 v 16:30 | Mysak.kol
Ke smůle nejen mne, ale i ostatních, co se těšili na letní focení, se akce zrušila. Možná to bylo dílo prozřetelnosti, protože přestože hlásili ten den tropy, severní část Republiky byla bičována lijákem. Focení se kvůli tomu všemu přesunulo bezpečně na říjen/listopad. Já osobně jsem spokojena, protože si tu akci s námi užije i Sandra. (škodolibá radost)
Hercům se omlouváme za ty válečné podmínky a doufáme v lepší dny nejen pro nás, ale i pro TT (Tři trůny).

Konkurz

7. května 2010 v 14:23
m

Dne 3. dubna 2010 proběhl v Praze první konkurz. K našemu překvapení byla účast poměrně velká. Dalo nám práci vybrat mezi vámi správné tváře, ale výsledek? Většinu z rolí jsme obsadili.
Porota se skládala ze tří osob.
Sandra Čiháková - režie
Michaela Masopustová - fotograf
Michaela Koletová - autorka
V závěru stejného týdne se rozeslalo vyhodnocení.
Dopadlo to následovně.
Onen den se obsadilo 6 rolí.
Edward, Jasper, Tanya, Jane, Rosalie a Giovanna.
To samé odpoledne proběhlo ještě jedno menší kolo, kde jsme získali Bellu, Alice, Ara a Esme.

Dne 25. dubna 2010 se rozjelo druhé, severočeské kolo. Tentokrát šlo spíš o obsazení mužský rolí. Světe div se... máme je.
Získali jsme své tváře pro Carlislea, Marcuse, Emmetta.
Zbývají poslední tři role, Jacob, Nessie a Novorozená.
K naší smůle, i když jsme Nessie získali, z nedostatku času nám svou účast musela odmítnout.
Hledáme je stále.
Což je výzva pro vás.
Pokud o nich víte, nebo máte sami zájem... tohle je šance pro všechny!!!!

Vítáme tě...

7. května 2010 v 14:11
m
Vítáme tě na webu, který vznikl na základě připravovaného filmu, Tři trůny. Film je dílkem společnosti Dreamers, která je pouze amatérského rázu. Doufáme, že naše první tvorba jen postaví základní kámen pro obrovskou filmovou pyramidu.
Co u nás najdeš?
Je tu několik rubrik, které by tě mohly zaujmout. Například herci, štáb, natáčení, info, nebo povídky.
Odkaz na povídky je spíš pro ujasnění toho, co se bude natáčet.
Zatím se jedná o zfilmování příběhů, které sepsala Misabells. Jde o imaginární pokračování ságy Twilight.
V "hercích" najdeš jména a fotky obsazených lidi, stejně, jako ve "štábu" se dozvíš, kdo bude přidávat ruku k dílu.
"Info" je známá rubrika, bez které by se to neobešlo a "natáčení" tě seznámí s průběhem všeho dění. "Rozvrh natáčení" je důležitý hlavně pro herce, jelikož se podle něj budou orientovat.
Přejeme ti, aby se ti u nás líbilo a rád/a ses k nám vracel/a.
Team Dreamers
 
 

Reklama