Prosinec 2010

Aro Volturi

20. prosince 2010 v 17:45 | Kiki B. |  HERCI
A jako další je tu Martin neboli Aro

AroJméno: Martin
Věk: 20
Bydliště: Praha
Role: Aro
Zájmy: WOW, čtení fantasy lit.,filmy, hudba, elektronika všeho druhu <hlavně pc a mobily>, přítelkyně

Kameramanka a fotografka

20. prosince 2010 v 16:30 | Kiki B. |  ŠTÁB
Fotografka a kameramanka:

JitkaJméno: Jitka Fárková
Věk: 19
Bydliště: Praha
Úloha: Kameramanka a fotografka
Zájmy: Hudba, fotografování, Twilight sága (+ FanFiction), přítel

Konkurz-3.4.2010-Praha

20. prosince 2010 v 11:17 | Renča R. |  INFO
Ahoj Všichni!
  Chtěla by jsem se s Vámi podělit o své zážitky z konkurzu. Jak to vlastně vypadalo a probíhalo z mého pohledu.

  Jelikož bydlím dále od Prahy vstávala jsem brzy, aby jsem se včas dostala na místo určení konkurzu. Po takřka hodinové cestě jsem se se svou nejlepší kamarádkou dostala na místo. Tyčila se přede mnou veliká budova a my měli ještě čas. Vydali jsme se tedy nakoupit nějaké to jídlo a pak hurá do toho. Já, jako trémistka jsem si stále cestou četla texty, co jsem dostala a vybrala si.

  Po vchodu do místnosti jsem spatřila stůl a za ním byli 3 ženy. Nejdříve jsem si říkala, jestli jsem opradu správně, protože vyzařovali šťastnou a pohodovou atmosféru. Tréma ze mě alespoň trošičku odpadla. Sedla jsem si naproti nim a poslouchala je. Neubránila jsem se úsměvu když se začali dohadovat kdo bude mít hlavní slovo. Samozřejmě se hlavního slova ujala sama autorka příběhu Míša K. Po úvodních slovech začalo zapisování mé osoby, po vyřčení slov: ,,Hraji na klavír.'' Se na mne Míša K. div nevrhla :D. Chtěla zahrát na piáno. Já, zaskočena jsem něco vyblekotala, ale naštěstí mně z toho dostala Sandra, která nejdříve chtěla slyšet naučené texty. Po dořeknutí textů, jsem opravdu zasedla za piáno a záhrala kousek od Beethovena - Pro Elišku. Cítila jsem pohled jak na mě Míša K. kouká. Po dohrání byla celá šťastná. A já také, protože jsem to všechno měla za sebou. Všechno trvalo asi 15 minut, ale mě to celé přidalo jako hodina.

Míša

Grafička

19. prosince 2010 v 20:28 | Renča R. |  ŠTÁB
Máme tu velmi důležitou osobu našeho blogu. Bez ní by nebyl tento blog tak graficky nádherný! Před toutou osobou já smekám!!

Jméno: Michaela Barabášová
Bydliště: Ostrava
Věk: 15 let
Úloha ve filmu: Logo, grafika a všechno, co s ní souvisí
Zájmy: Grafičení, čtení