Tanya u zpovědi

1. června 2010 v 21:38 | Liduš5 |  ROZHOVORY
 Dnes si na mě udělala čas představitelka Tanye.

Kdo jsi?
Veronika, je mi 15 let.

Jaké jsou tvé záliby ?
Jsem spíš klidný typ, takže malování, čtení... Čtu moc ráda! Dál třeba ráda sportuju nebo tančím.

Jak ses doslechla o natáčení?
Jen úplnou náhodou... Jednou jsem se Míši (pozn. autorka) ptala, co je nového a ona mi řekla, že dělá na scénáři, tak jsem  vyzvídala podrobnosti. Nakonec mi řekla, že bych se jí hodila do týmu. Jsem ráda, že jsem tak zvědavá. (smích)
Jak dlouho se s ní znáš?  
Přibližně rok.
Čteš její literární tvorbu?
Ze začátku jsem o tom nic nevěděla, ale potom jsem se jí vyptávala na scénář a ona mi ukázala stránku stmivani.eu. Od té doby hltám, každé slovo, které tam má napsané... Míšina tvorba mě dokáže vtáhnou do děje... Moc se mi líbí, je vidět, že ví, o čem píše a má o tom přehled.

A Stephenii Meyer znáš?
Samozřejmě. Také pozoruhodná osobnost, alespoň pro mě.
Jak by ses vyjádřila o její tvorbě?
Twilight ságu jsem četla už několikrát, moc se mi líbí její práce. Myslím, že to má propracované a neopomíná žádné podrobnosti. Já nemám moc dobrou představivost, když čtu, ale u jejích knížek je to jiné. Stejně jako Míša mě vtáhne do děje. Pro mě je to napínavé, a to v knížce miluju... Jsem schopná přečíst její knížku za den. Taky je tam romantika, ta k dobré knížce patří. U mě má na stupnici do deseti, deset bodů.

A co filmové zpracování?
To jsem samozřejmě taky viděla několikrát, oba díly. Nejdřív jsme viděla film a potom jsme si pořídila knížky, jen mě překvapilo, že film se moc neshoduje s knižním vydáním, ale přesto mě to naprosto okouzlilo jak herecké výkony, tak příběh.

A co herci?
Nemám vysloveně nějakého toho idola. Zamilovala jsme si všechny herce, obdivovala jsem jejich výkony, mám ráda jak kladné postavy, tak záporné... Kdybych si měla vybrat Jacob team a Edward team, tak ti můžu pouze říct, že bych si asi nevybrala - oba jsou kouzelní a jeden vyniká v něčem jiném než ten druhý.

O jakou roli ses ucházela?
O Tanyu, byla mi doporučena. Ze začátku jsem byla děsně vyklepaná, ale teď, když už je ta role v suchu, tak to beru víc v pohodě.

A jak probíhal konkurz?
Byl v Praze, myslím 3. 4., dorazila jsem jako první, takže jsem přišla první na řadu. Měla jsem děsný strach a byla jsem vyklepaná, ale musím říct, že holky z konkurzního týmu, jsou skvělé a byly moc přátelské, cítila jsem se hned lépe. Sice jsem z trémy ze začátku moc nevnímala, ale nakonec jsem tam hodila taky jeden trapásek, když po mně chtěly, abych zavrčela, tak se mi to ani trošku nedařilo.

A co tvůj vzhled, bude se muset kvůli roli měnit?
Doufám, že to nebude nic moc extrémního, ale taky si myslím, že jsem pravý opak Tanyi. Jediné, co se asi změní, bude barva vlasů, mám tmavší a tak Míšu napadlo, že je jen přestříkáme nějakou barvou, tedy světlou barvou.

Jak hraní své role pojmeš?
Ráda bych hrála na 150%, nechci to týmu kazit, a proto se budu opravdu snažit. Musím se jen vžít do role a potom by to mělo jít samo, doufám.

A jak se těšíš na focení promo fotek?
Abych pravdu řekla, tak se těším i netěším - nemám ráda focení, ale uvidím zbytek týmu, to je pozitivní.

Proč nemáš ráda focení?
Nejsem moc fotogenická, štěstí že Míša umí dobře s photofiltrem... (smích)

Na natáčení se tedy těšíš ?
Moc. Určitě tam bude sranda, a to je moje druhý já.

Tvé druhé já je sranda?
Mám jich vlastně víc těch druhých já, ale jedno z toho je sranda. Jsem hyperaktivní člověk, a nuda mi nemá co říct, takže se předem moc omlouvám všem, kteří se mnou budou pracovat, jelikož jsem děsný střevo.

Co bys popřála filmu?
Jediné, co mě napadá je úspěch, a to nemalý. Určitě si to filmík zaslouží, jelikož už teď to vypadá, že to bude skvělé. Četla jsme si tvoje rozhovory a upoutala mě tam spoustu zajímavých věci, takže dlouhou filmovou éru a pořádnou díru do světa.
Děkuji za tvůj čas.
Já děkuju za rozhovor, moc se mi to líbilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | 1. června 2010 v 22:20 | Reagovat

Děkuju =D

2 bells/designérka se ozývá bells/designérka se ozývá | 2. června 2010 v 15:49 | Reagovat

Ahoj holky :) Úžasné vidím že parádně pokročujete, co? To je skvělé!
Nechybí vám tady mé služby, jakožto designérství??Protože předtím jsem něco vyráběla skoro každý den a tady u laye nejsou bonusy! A že mi Míša dávala pěkně záhul! Všechno tmavé, tmavé, přece víš, že světlé vůbec není můj styl, říkala pořád s oblibou, pak zas ostatní členky štábu říkaly, že je to jak satanistické :D nojo Občas jsem z ní šílela, co ona si umí navymýšlet! :D Míšo, kdybys mě chtěla kontaktovat, neprodleně napiš na misabarabasova@seznam.cz, protože mi vypověděla všechna technika!Dokonce i mobil!Hrůza, co?Nepřežiju to! Ale naštěstí už budou uzavřené známky a to mám mít počítač opravený! :D achh
Jo, a přijaly jste někoho do štábu? Ať mám i přes techniku, která se proti mě spikla nějáký přehled...:D
Mimochodem, přes léto mám v plánu se pořádně naučit s HTML a CSS i když zatím možná nevíte co to je apod. Znamená to, že tady s tím mám velké plány! Uděláme pravou doménu, jako mají všechny filmy, třeba jak je ta stránka na Stmívání?Já zapomněla xD No, tak dejme amatérskou, např stmívání.eu :)) Tak mi pak všecky napište, co si o tom myslíte!Jo, a jak tak koukám, asi semnou chcete dělat rozhovor, předpokládám? Možná, jestli chcete, můžete poslat otázky na mail :)
To by bylo všeechno co jsem chtěla říct...? :DDDD
Tak zatím, hodně štěstí, ve všem!A OZVĚTĚ SE :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama